Чорноморець підписав нового голкіпера: Байда приєднався до клубу УПЛ

Переглядів 104
Аватар Володимир Варуха Володимир Варуха
0 голосів
Чорноморець підписав нового голкіпера: Байда приєднався до клубу УПЛ
Назар Байда. Фото: СК Металург Запоріжжя
24-річний голкіпер Назар Байда став гравцем одеського Чорноморця, підписавши контракт із клубом напередодні нового сезону Української Прем'єр-ліги.

24-річний голкіпер Назар Байда перейшов до Чорноморця із Металурга Запоріжжя, де був основним воротарем протягом останніх сезонів. Про це повідомляє пресслужба одеського клубу.

У сезоні 2025/26 Байда провів 29 матчів у Першій лізі, ставши одним із найстабільніших гравців запорізької команди та регулярно отримуючи ігрову практику. Однак його команда у підсумку посіла 19-е місце у Першій лізі та вилетіла до Другої ліги.

Байда є вихованцем запорізького футболу та пройшов шлях від молодіжних команд до статусу основного голкіпера в дорослому футболі. Його виступи в Першій лізі дозволили привернути увагу клубів УПЛ.

Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 78 від 23.08.2023
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри