«Де усі футболісти? У туалеті були?»: гравці Вереса отримали на горіхи в кінці першого кола від Вірта

Переглядів 274
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Де усі футболісти? У туалеті були?»: гравці Вереса отримали на горіхи в кінці першого кола від Вірта
Юрій Вірт. Фото: ФК Верес
Головний тренер Вереса Юрій Вірт висловив претензії запасним гравцям своєї команди, яка забуксувала наприкінці осінньої частини сезону УПЛ, програвши шість із семи останніх матчів.

В останній серії третього сезону серіалу «Футболіст» була показана розмова Вірта з футболістами Вереса, яка могла стати каталізатором курсу на омолодження команди.

Після першого кола Верес розпрощався із трьома футболістами – Михайлом Сергійчуком, Романом Мірошником та Сергієм Шестаковим.

«Є команда, є запасні футболісти. Другі повинні виходити на зміну та посилювати гру. Ваше невдоволення недоречне, це стосується всіх.

Де усі футболісти? У туалеті були? У нас людина ламається, а футболістів немає, нема кого випускати. Це останнє китайське попередження. Комусь щось не подобається – до президента. Розірвали контракт і на цьому закінчили.

Я відповідаю за результат. Хто розповідатиме, що він має грати, мене це не цікавить. Я перед президентом відповім за результат», – сказав Вірт.

Нагадаємо, що Верес провів 15 матчів, набрав 17 очок і посідає десяте місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.