«Динамо закінчує свій проект, а ми розпочинаємо»: Йовічевіч розповів, що очікує від майбутнього Шахтаря

Переглядів 286
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
«Динамо закінчує свій проект, а ми розпочинаємо»: Йовічевіч розповів, що очікує від майбутнього Шахтаря
Ігор Йовічевіч. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевич поділився думками про перспективи своєї команди у конкуренції з Динамо. Він розповів, який буде шлях у нових «гірників».

Головний тренер Шахтаря Йовічевіч вважає, що Динамо, як проект, вичерпало себе, а Шахтар лише набирає обертів. Молода команда «гірників» готова до нових складних викликів

«Ми тільки розпочали те, що Динамо робить уже чотири роки. Ми робимо новий проект і показуємо, що можемо за два-три роки продовжувати ставати чемпіонами, якщо ця команда збережеться. Ми віддамо все, щоб Шахтар став цьогорічним чемпіоном.

Ми йдемо від матчу до матчу та виграємо перемоги. І ми вже показали, що маємо достатньо матеріалу для цього будівництва. Мої футболісти впевнені в собі, і на останньому цьогорічному матчі з Ворсклою ми пообіцяли один одному, що битимемося до кінця».

Також Йовічевіч заявив, яка зараз у Шахтаря мотивація та в чому перевага над столичним клубом.

«Однак у нас ще стільки простору попереду завдяки нашій молодій команді, завдяки тій якості, що маємо. Тому що ми тільки розпочали те, що Динамо вже зробило чотири роки тому. І цей простір – мотивація рухатися вперед. У цьому наша перевага.

Вони закінчують свій проект, а ми розпочинаємо. Це і той світлий шлях, який бачить президент, який його мотивує. І в цьому наша сила», – сказав Йовічевіч.

Шахтар під керівництвом Йовічевіча провів 13 поєдинків, набрав 30 очок і посідає друге місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги, відстаючи від Дніпра-1 на п'ять залікових пунктів.