Дніпро-1 може подарувати Зорі срібло УПЛ: журналіст пояснив, чому спортклубівцям вигідно бути третіми

Переглядів 19521
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
6 голосів
Дніпро-1 може подарувати Зорі срібло УПЛ: журналіст пояснив, чому спортклубівцям вигідно бути третіми
Фото: СК Дніпро-1
Ведучий «ТаТоТаке» Михайло Співаковський поділився міркуваннями про боротьбу за друге місце в УПЛ, яке дасть право зіграти у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Дніпру-1 не зовсім вигідно завойовувати срібло чемпіонату з оглядкою на майбутній сезон єврокубків. Заради прямої путівки до групового етапу Ліги конференцій і призових, підопічні Олександра Кучера можуть навмисно опуститися на третє місце в УПЛ.

«Команда, яка посідає друге місце, повинна пройти кваліфікацію ЛЧ. Якщо вона не проходить, то вона потрапляє до кваліфікаційного раунду ЛЄ. Якщо вона не проходить, то потрапляє у кваліфікаційний, уже плей-офф раунд ЛК. Якщо вона вилітає, то можна отримати бараночку».

Команда, яка посідає третє місце, може потрапити в ЛЄ, якщо пройде кваліфікацію. А якщо не пройде – то це гарантоване місце в ЛК. Тобто це від 3,5 до 4 мільйонів євро за фактом. Тобто я не можу виключити, що Дніпро-1 можливо стратегічно впаде на третє місце», – сказав Співаковський

  • Дніпро-1 перед останнім туром має однакову кількість очок із Зорею (по 64). 4 червня спортклубівцям необхідно вигравати в Кривбасу, щоб захистити другу позицію.
  • Зорі необхідно перемагати Минай в паралельному матчі та сподіватися на невиграш Дніпра-1 в Ужгороді.