Джерело: Шевченко бере на роботу легенду Динамо – екскапітан киян стане віцепрезидентом УАФ

Переглядів 5202
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
4 голоси
Джерело: Шевченко бере на роботу легенду Динамо – екскапітан киян стане віцепрезидентом УАФ
Олег Лужний. Фото: ФК Динамо
Колишній захисник національної збірної України та капітан київського Динамо Олег Лужний може стати віцепрезидентом УАФ, увійшовши до команди Андрія Шевченка.

На четвер, 25 січня, заплановані вибори нового очільника УАФ, які мають пройти під час звітно-виборчого Конгресу. Кандидатура легендарного українського ексфорварда Андрія Шевченка буде єдиною на виборах президента.

Повідомлялося, що конкурентом на виборах для Шевченка може стати колишній капітан київського Динамо Олег Лужний, однак все вийшло навпаки.

За інформацією телеграм-каналу «Динамо Київ Inside», Лужний стане віцепрезидентом УАФ за львівською квотою, працюючи пліч-о-пліч з Шевченком.

Сам Лужний категорично заперечив подібні чутки про своє призначення.

Нагадаємо, Лужний та Шевченко разом захищали кольори Динамо (1994-1999) та збірної України (1995-2003), провівши спільно 156 поєдинків.

  • Загалом у складі Динамо Олег Романович провів 347 матчів, забив 14 голів та завоював 13 трофеїв.
  • Окрім біло-синіх Лужний грав за такі клуби, як Торпедо (Луцьк), СКА (Карпати), Арсенал (Лондон), Вулвергемптон, Вента.
  • Неодноразово працював у структурі Динамо: спортивним директором, виконувачем обов'язків головного тренера, асистентом.
  • Після звільнення Олександра Хацкевича з посади наставника киян у 2019 році Лужний як його колишній помічник знаходиться без роботи. 
  • Нагадаємо, що чинний президент асоціації Андрій Павелко відсторонений від керування УАФ та перебуває в СІЗО. Нещодавно йому продовжили термін знаходження під вартою.