Григорчук завдав Шовковському першої поразки в Динамо: Чорноморець шокував киян, забивши три голи Нещерету

Переглядів 9406
Одного голу Буяльського для перемоги забракло. Фото: сайт УПЛ
Київське Динамо не змогло продовжити переможну серії під керівництвом Олександра Шовковського. В день народження клубу кияни сенсаційно програли Чорноморцю.
  • Сьогодні, 13 травня, 96 років з моменту заснування Динамо.
  • Рівно 21 рік тому помер легендарний тренер київського Динамо Валерій Лобановський.
  • Шовковський зазнав першої поразки на чолі Динамо. До цього були три поспіль перемоги.

День народження – сумне свято. Принаймні для всіх вболівальників столичного Динамо, саме таким видалось 13 травня цього року. В 96 річницю заснування клубу біло-сині примудрилося програти Чорноморцю 2:3.

Одесити приголомшили господарів поля голом вже на третій хвилині гри: Віталій Єрмаков класно замкнув навіс з кутового вчисту перегвши в центрі карного майданчика молодого бека біло-синіх Максима Д'ячука, який геть втратив позицію.

Далі більше. Не минуло й десяти хвилин, як «моряки» свою перевагу подвоїли: Зігі Бадібанга подав з правого флангу, знову ж таки у центр штрафного, Олександр Демченко продавив Беніто і чітко замкнув навіс партнера.

Відео всіх голів матчу дивіться в телеграм-каналі FanDay.net

Під кінець першого тайму кияни прокинулися, але Віталій Буяльський та Владислав Ванат свої нагоди скоротити відставання у рахунку змарнували.

Однак по перерві гравців Динамо немов підмінили, чи-то вони випили енергетичних напоїв у роздягальні. Підопічним Шовковського вистачило менше десяти хвилин ігрового часу, щоб рахунок зрівняти: голи в активи Ваната та Буяльського.

Здавалося б, кияни спіймали хвилю і дотиснуть Чорноморець, але не так сталося, як гадалося. Олександр Демченко на 70 хвилині знову розвисався у воротах господарів поля. Впідсумку, цей гол став переможним.

УПЛ. 26 тур

Динамо - Чорноморець - 2:3

Голи: Єрмаков, 4, Демченко, 11, Ванат,54, Буяльський, 55, Демченко, 70.

Після цього поєдинку Динамо, як і раніше, маючи в активі 50 очок іде на 4 місці в УПЛ. Відстань від Зорі, яка йде третьою складає 5 пунктів і може збільшитися. Луганський колектив свій матч 26-го туру зіграє у неділю, 14 травня. Команда Патріка ван Леувена на віїзді зіграє з Металістом.

Чорноморець з 29 балами нині розташовується на дев'ятій позиції в турнірній таблиці УПЛ.