Гучна сенсація в півфіналі «Турніру чотирьох» за право виступати в УПЛ: як зіграли Лівий берег і Металіст 1925

Переглядів 4589
6 голосів
Матч Лівий берег - Металіст 1925. Фото: Лівий берег
Лівому берегу вдалося обіграти харківський Металіст 1925 в рамках півфінального поєдинку «Турніру чотирьох». Кияни здобули перемогу в серії пенальті.

26 липня в Києві в рамках півфіналу «Турніру чотирьох» зустрічалися Лівий берег та харківський Металіст 1925.

Київській команді вдалося відзначитися голом у роздягальню на 45+1 хвилині, завдяки точному удару від Владислава Войцеховського на 45+1 хвилині.

У другому таймі харків’янам довго не вдавалося відігратися. Але на 90+4 хвилині Василь Кравець зумів забити та повернув поєдинку паритетний статус.

Доля зустрічі вирішувалася в серії пенальті, де перемогу здобув Лівий берег з рахунком 5:4.

Відео голів дивіться тут

УПЛ. Турнір чотирьох

Лівий берег – Металіст 1925 – 1:1 (5:4 по пенальті)

Гол: Войцеховський, 45+1 – Кравець, 90+4.

• У другому поєдинку сьогодні зустрінуться Епіцентр та закарпатський Минай. Початок цього матчу о 18:00 за київським часом.
  • Фінал «Турніру чотирьох» відбудеться 30 липня.