Ісенко відбив два пенальті за одну хвилину: відео сейвів молодого воротаря Ворскли

Переглядів 4366
Павло Ісенко. Фото: Google
19-річний голкіпер Ворскли Павло Ісенко знову став героєм своєї команди. На цей раз молодий воротар відбив два пенальті в матчі УПЛ проти Вереса.

Сьогодні, 12 березня, в рамках 17 туру УПЛ рівненський Верес зіграв унічию 2:2 з полтавською Ворсклою.

Верес забивав завдяки автоголу Василя Кравца та точному удару Миколи Гайдучика. Ворскла відзначилися голами, завдяки дублю Таулянта Сефері.

Здавалося, що саме Сефері стане головним героєм зустрічі, але ще один представник Ворскли заявив про себе. У додатковий час у ворота полтавської команди було призначено пенальті. Кльоц підійшов його виконувати, але молодий воротар ворсклян Павло Ісенко його парирував. Після цього в карному майданчику Ворскли знову був фол на футболісті Вереса і було призначено ще один одинадцятиметровий. Його підійшов бити Вовченко, удар якого також відбив 19-річний Ісенко.

Відео з сейвами Ісенка можна подивитися в цьому огляді:

Зазначимо, що Ісенко заявив про себе ще у півфіналі Кубку України-2020, коли він, на той момент 16-річний воротар, в матчі з Маріуполем у післяматчевій серії пенальті відбив три одинадцятиметрових.