«Історія про те, наскільки важливо Зеленському і команді існування клубу»: журналіст висловився про Чорноморець

Переглядів 499
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Історія про те, наскільки важливо Зеленському і команді існування клубу»: журналіст висловився про Чорноморець
Чорноморець грає на своєму стадіоні. Фото: Google
Журналіст Андрій Сеньків вважає, що Кауфман та Грановський точно не фінансуватимуть клуб в другому колі цього сезону УПЛ. А тому одеський клуб або змінить власників, або припинить існування.

Сьогодні, сьомого грудня, стало відомо, що Вищий антикорупційний суд заарештував бізнесмена і власника одеського Чорноморця Бориса Кауфмана.

Журналіст Андрій Сеньків висловився про одеський клуб на фоні цієї новини:

«Новина номер один в тому, що Кауфман та Грановський точно не фінансуватимуть клуб в другому колі. Друга новина в тому, що Чорноморець або змінить власників, або просто припинить існування», – сказав Сеньків під час спілкування з журналістом Сергієм Болотніковим на ютуб-каналі «KDK». 

Також Сеньків додав наступне про одеський Чорноморець:

«Історія як раз про те, наскільки важливо Зеленському і команді існування цього клубу, як символу незалежності, міці Одеси».

До слова, Чорноморець сьогодні, сьомого грудня, зіграв унічию 2:2 з львівським Рухом. Додамо, що одеській команді після кризового старту вдалося в п’ятьох завершальних турах першої частини сезону здобути вісім очок, двічі вигравши і двічі зігравши унічию. На даний момент одеський Чорноморець Романа Григорчука з 11 очками в активі знаходиться на 15 позиції в турнірній таблиці чемпіонату України.