«Із зими він буде правим захисником Шахтаря»: джерело назвало майбутній зимній трансфер донецького клубу

Переглядів 6326
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Із зими він буде правим захисником Шахтаря»: джерело назвало майбутній зимній трансфер донецького клубу
Гіоргі Гочолеішвілі. Фото: ФК Сабуртало Тбілісі
Журналіст Ігор Циганик прокоментував інформацію про перехід у Шахтар грузинського захисника Георгія Гочолейшвілі, який виступає за Сабуртало Тбілісі.

Як ми раніше писали, Шахтар серйозно зацікавлений грузинським правим захисником Гочолейшвілі. Як повідомлялося, футболіст повинен був пройти медогляд.

Циганик розповів цікаві деталі трансферу і що він повинен був відбутися ще влітку, проте не склалося. 

«Спершу погоджувався, а згодом вирішив не їхати в Україну. Зараз ми бачимо, що Шахтар повернувся до цього футболіста. Шахтар любить отак, бачите. Хтось щось знайде, а Шахтар потім намагається це використати. Ну, але це робота клубу, тут немає що говорити. Наскільки я розумію, вони вже підписали цього футболіста».

Журналіст сказав, що вже взимку футболіст доєднається до донецького клубу. Циганик коротко проаналізував грузинського гравця.

«Із зими Гочолейшвілі буде правим захисником донецького Шахтаря. На цій позиції є проблеми. Гочолейшвілі – футболіст швидкий, з дуже хорошим дриблінгом, але не так багато грузинських легіонерів проявили себе в Україні», – розповів Циганик в ефірі Циганик Live.

У нинішньому сезоні на його рахунку 4 голи та 4 асисти у 36 матчах за Сабуртало у всіх турнірах. Трансферна вартість гравця оцінюється у 600 тисяч євро.

21-річний гравець поки ще не дебютував за збірну Грузії, проте регулярно виступає за молодіжку своєї країни.

Після 34 поєдинків Сабуртало Тбілісі посідає шосту сходинку в чемпіонаті Грузії. Від єврокубкової зони «червоні» відстають на дев’ять очків.