«Керівництво розчароване поразкою від Дніпра-1»: Несенюк вважає, що Шахтар порушив спортивний принцип

Переглядів 6863
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
«Керівництво розчароване поразкою від Дніпра-1»: Несенюк вважає, що Шахтар порушив спортивний принцип
Микола Несенюк. Фото: Google
Директор департаменту Динамо по роботі зі ЗМІ Микола Несенюк розповів про цікавий інсайд стосовно реакції керівників Шахтаря на болючу поразку в центральному матчі року проти Дніпра-1 (1:2).

Працівник Динамо Несенюк розповсюдив інформацію щодо того, що верхівка Шахтаря незадоволена прикрою поразкою у матчі проти Дніпра-1.

«Подейкують, що керівництво Шахтаря нібито дуже розчароване поразкою від Дніпра-1 і боїться, щоб команда не втратила очок із командами, які посідають сьогодні в таблиці одинадцяте (Минай) та останнє шістнадцяте (Львів) місця. Тому було вирішено про всяк випадок не ризикувати».

Також Несенюк зазначив, що не зіграні матчі Шахтаря в першому колі з Львовом та Минаєм перенесені на наступний рік і це є явним порушенням спортивного принципу.

«Про те, що перенесення матчів однієї з команд більш ніж на три місяці ставить її в нерівні умови з конкурентами та порушує спортивний принцип, запитати нема в кого. Не у тих самих працівників «прем'єр-ліги», яким тільки повідомляють про прийняті без них рішення, або забувають повідомити».

Нагадаємо, що після поєдинку з Шахтарем Дніпро-1 з 35 очками в активі лідирує в чемпіонаті України. Шахтар з 27 балами іде на другій позиції та має ще гру в запасі.