Колишній хавбек Динамо розповів, як Хацкевич вигнав його з команди: що сказав тодішній тренер киян футболісту

Переглядів 3661
Артем Жилінський Артем Жилінський
4 голоси
Колишній хавбек Динамо розповів, як Хацкевич вигнав його з команди: що сказав тодішній тренер киян футболісту
Олександр Хацкевич. Фото: Динамо
Колишній футболіст київського Динамо Ахмед Алібеков, який зараз виступає за першоліговий Епіцентр, згадав як Олександр Хацкевич дав зрозуміти гравцю, що йому потрібну йти в оренду.

В ексклюзивному інтерв’ю сайту «Український футбол» Ахмед Алібеков розповів, як на зборах київського Динамо до нього підійшов тодішній тренер біло-синіх Олександр Хацкевич та заявив, що не розраховує на нього. Тому футболіст розглядав варіанти із орендою та перебрався до Слована.   

«Перед тим, як поїхати у Чехію, я був із Динамо на зборах. Прямо там до мене підійшов головний тренер, який сказав, що для мого розвитку зараз ліпше поїхати у оренду. Аби я не сидів у запасі киян, а отримав ігрову практику в клубі Прем’єр-ліги.

Тоді був варіант з Олександрією, однак там щось не склалось, і я вирішив прийняти пропозицію від Слована. А коли оренда там закінчилась, в Динамо уже був інший тренер», – заявив Алібеков.

  • Ахмед провів вісім поєдинків за київське Динамо, у яких зумів віддати одну гольову передачу.
  • У структурі біло-синіх футболіст перебував до осені 2023 року, а потім на правах вільного агента перебрався до першолігового Епіцентру.
  • З 2017 по 2019 рр. Хацкевич очолював Динамо: 105 матчів, 62 перемоги, 24 нічиї, 19 поразок та два виграних Суперкубки України.