«Контролюй, що пишеш!»: дружина лідера Олександрії «знищила» критика Шевченка та свого чоловіка

Переглядів 681
Кирило Ковалець та дружина. Фото: Інстаграм
Дружина українського футболіста Кирила Ковальця, який виступає в Олександрії на позиції півзахисника, стала на захист свого чоловіка у соціальних мережах.

Вчора, 31 березня, у рамках 22-го туру УПЛ, закарпатський Минай зумів добути нічию у протистоянні з Олександрією на своєму полі. Проте матч був насичений невдалими моментами для Кирила Ковальця.

На 68-й хвилині поєдинку капітан жовто-чорних не зумів реалізувати пенальті у ворота суперника, не збільшивши рахунок із 0:2 на 0:3. Всього через три хвилини у Ковальця з'явився ще один шанс стати героєм матчу, проте його удар із дальньої дистанції влучив у каркас воріт.

У наступному епізоді капітан Олександрії здійснив фол на гравці Миная на чужій половині поля, за що був покараний другою жовтою карткою та змушений був залишити поле достроково.

Один із фанатів Олександрії грубо висловився на адресу футболістів команди у соціальних мережах, серед яких був Ковалець та голкіпер Микита Шевченко. Але дружина Кирила стала на захист свого чоловіка та команди Руслана Ротаня.

«Контролюй, що пишеш. Подивилася б на тебе на виходах. Диванні критики будуть розповідати, коли кого міняти. Легше писати тут, а ти вийди і зроби те, що роблять хлопці на полі», — відповіла вона хейтеру в коментарях.

• Після цього матчу Олександрія посідає 11-ту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату, маючи 24 бали та гру в запасі.
  • В наступній зустрічі сьомого квітня команда Ротаня буде протистояти одеському Чорноморцю.