«Кожен має додати на своїй позиції»: Йовічевіч прокоментував перший матч Шахтаря без Мудрика

Переглядів 136
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Кожен має додати на своїй позиції»: Йовічевіч прокоментував перший матч Шахтаря без Мудрика
Ігор Йовічевіч. Фото: ФК Шахтар
Головний тренер Шахтаря Ігор Йовічевич прокоментував поразку своєї команди Австрії (1:2) у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Тренер зазначив, що його команді слід звикати до втрати Михайла Мудрика.

Ігор Йовічевіч залишився задоволений якістю гри команди з Аустрією, проте підсумковий результат його засмутив. За словами фахівця, його команда ще лише набирає фізичних кондицій.

«Немає травмованих, це найголовніше. У грі була динаміка, була структура. Результат є негативним, не можемо бути щасливими. Перший цикл підготовки закінчено. Працювали над тактикою та фізикою, десь на 70% ми готові у фізичному плані».

Відео всіх голів цього поєдинку можна переглянути в Telegram-каналі FanDay.net

Цей матч став першим для Шахтаря після відходу з команди її лідера Михайла Мудрика до лондонського Челсі. Тренер зазначив, що у зв'язку з цією втратою кожному виконавцю команди слід докладати більше зусиль, щоб продовжувати боротися на найвищі цілі.

«Маємо навчитися жити без Мудрика. Усі повинні зрозуміти відповідальність, кожен має додати на своїй позиції і тоді ми залишимося на своєму місці і претендуватимемо на чемпіонство», – сказав Йовічевіч прес-службі Шахтаря.

Зазначимо, що ця гра стала лише першою для Шахтаря на зборі. Наступну заплановано на 27 січня проти словенського Копера.