Легіонери команди УПЛ відмовилися їхати на матч до Львова: журналіст назвав причину

Переглядів 5336
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Легіонери команди УПЛ відмовилися їхати на матч до Львова: журналіст назвав причину
Яніс Амаш. Фото: Дніпро-1
Аргентинець Домінго Бланко, француз Фарес Балулі, алжирець Яніс Амаш та бразилець Бузанелло не захотіли їхати на виїзний матч чемпіонату України з Рухом.

Тільки два іноземних гравця були включені у заявку Дніпра-1 на поєдинок сьомого туру Прем’єр-ліги України з Рухом у Львові. У стартовому складі дніпрян вийшов на поле бразильський воротар Макс Валеф. Інший бразилець Дніпра-1, захисник Габріель Гомес, залишився в запасі.

За інформацією журналіста Пьотра Слонки, інші легіонери дніпровської команди не погодилися їхати на поєдинок далі Ужгорода. А матч між Рухом та Дніпром-1 проходить у Львові.

Не поїхали до столиці Галичини аргентинець Домінго Бланко, француз Фарес Балулі, алжирець Яніс Амаш та бразилець Бузанелло, які, власне, і пропускають цей поєдинок. Також відсутні у заявці аргентинський захисник Еміліано Пуріта, який отримав пошкодження, та бразильський півзахисник Веслі Брага, який поки що не грав дніпрян в поточному сезоні.

Склад Дніпра-1 на поєдинок з Рухом наступний: Валеф, Сарапій, Сваток, Адамюк, Горбунов, Бабенко, Рубчинський, Піхальонок, Гуцуляк, Громов, Довбик.

Матч Рух – Дніпро-1 розпочався о 15:00.