Лужний відреагував на чутки про призначення віцепрезидентом УАФ: лаконічна відповідь легенди Динамо

Переглядів 5691
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
3 голоси
Лужний відреагував на чутки про призначення віцепрезидентом УАФ: лаконічна відповідь легенди Динамо
Олег Лужний. Фото: ФК Динамо
Колишній капітан київського Динамо та захисник національної збірної України Олег Лужний прокоментував інформацію про призначення віцепрезидентом УАФ.

У неділю, 21 січня, з'явилася інформація, що колишній захисник київського Динамо та збірної України Олег Лужний стане віцепрезидентом УАФ. Таким чином екскапітан біло-синіх мав би увійти до команди майбутнього очільника УАФ Андрія Шевченка за львівською квотою.

Сайт sport-express.ua звернувся до самого Лужного, аби отримати від нього коментар стосовно цієї новини. 

«Вперше від Вас чую, що я маю стати чи висуваюсь по якійсь квоті на посаду віцепрезидента УАФ».

Нагадаємо, що вибори нового очільника УАФ заплановані на четвер, 25 січня. Раніше з'являлася інформація, що Лужний може стати конкурентом Шевченка у боротьбі за посаду президента УАФ, однак Андрій Миколайович вже офіційно буде єдиним кандидатом.

  • Лужний та Шевченко разом захищали кольори Динамо (1994-1999) та збірної України (1995-2003), провівши спільно 156 поєдинків.
  • Загалом у складі Динамо Олег Романович провів 347 матчів, забив 14 голів та завоював 13 трофеїв.
  • Окрім біло-синіх Лужний грав за такі клуби, як Торпедо (Луцьк), СКА (Карпати), Арсенал (Лондон), Вулвергемптон, Вента.
  • Неодноразово працював у структурі Динамо: спортивним директором, виконувачем обов'язків головного тренера, асистентом.
  • Після звільнення Олександра Хацкевича з посади наставника киян у 2019 році Лужний як його колишній помічник знаходиться без роботи.