«Мені встромили ножа у спину»: Вірт оголосив, що залишає Верес – наставник розкрив деталі відвертої розмови з президентом клубу

Переглядів 1353
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
2 голоси
«Мені встромили ножа у спину»: Вірт оголосив, що залишає Верес – наставник розкрив деталі відвертої розмови з президентом клубу
Юрій Вірт. Фото: НК Верес
Головний тренер Вереса Юрій Вірт після матчу-відповіді проти МФК Металург (0:1, 6:1) за право грати в наступному сезоні УПЛ оголосив, що залишить клуб після чотирьох сезонів роботи у Рівному.

За іронією долі, 14 червня 2019 року відроджений Верес призначив Вірта головним тренером. Після закінчення матчу-відповіді з Металургом Вірт повідомив про свій відхід із клубу, з яким пройшов шлях від Другої ліги до УПЛ.

«Ми зробили те, що повинні були зробити. Ми з гідністю вийшли з цієї ситуації. Я залишаю Верес. У мене була розмова з президентом. Буду відкритим. Він сказав, що весь клуб проти мене. Я не мав жодного права залишатися. Є люди, які встромили ніж у спину і тримали його до останнього. Я дав слово залишити команду в УПЛ, і я його дотримав», – сказав Вірт після матчу.

Вірт в останні місяці роботи у клубі не відчував підтримки з боку керівництва.

«З клубу не бачив жодної підтримки, ніякої. Кинули в топку, випливай як хочеш. Так не повинно бути, я розумію, що у нас президент молодий, він тільки вчиться, але є віцепрезидент Слава Шевчук, він знає, що треба зустрічатись, розмовляти, десь шукати ті проблеми, а не просто там віддати і нехай Вірт розбирається...»