«На мою думку, це чисте пенальті»: нападник Руху розібрав ключові моменти гри з Олександрією

Переглядів 285
Ярослав Карабін. Фото: ФК Рух
Нападник Руху Ярослав Карабін поділився враженнями від матчу 15-го туру УПЛ з Олександрією(1:1), в якому відзначився дебютним голом за основну команду.

Сьогоднішня гра між Олександрією та Рухом завершився з рахунком 1:1. Влучний удар Карабіна із пенальті приніс нічию команді Леоніда Кучука.

«Ми створили дуже багато моментів. Насамперед згадаю той епізод на початку другого тайму, коли Таллес пробивав, а захисник із лінії воріт вибив. До перерви так само мали дві-три можливості забити гол. Тому вважаю, що ми могли перемагати, бо переважали суперника, більше володіли ініціативою.

Епізод із пенальті? Я перебував у штрафному майданчику, мені зачепили ногу, я впав – на мою думку, це чисте пенальті. Відчув упевненість у тому, що можу забити з одинадцятиметрового, так і сталося», – наводить слова Карабіна офіційний сайт Руху.

Рух після гри з Олександрією посідає 13 місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 13 очок. 7 грудня команда Кучука завершить календарний рік перенесеним поєдинком проти Чорноморця.