«Надєїн думає створити Верес-2»: Поворознюк розкрив цікаві деталі «народного відбору»

Переглядів 368
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
«Надєїн думає створити Верес-2»: Поворознюк розкрив цікаві деталі «народного відбору»
Дмитро Поворознюк. Фото: ФК Верес
Відомий блогер та футболіст Вересу Дмитро Поворознюк висловився щодо «народного відбору». Він підбив підсумки цікавого експерименту та дав цікавий інсайд.

Блогер та футболіст Вересу Поворознюк проаналізував реакцію людей на «народний відбір» та дійшов до висновку, що на будь-яку ідею будуть абсолютно полярні думки у людей. 

«Що за колгоспники, як можна брати в УПЛ людей із вулиці? Які молодці, дали пацанам шанс у професіоналах! Люди мають полярні погляди на одну й ту саму тему.

На трансферному ринку замість засипання грошима Верес знайшов футболістів зі «спортивним голодом» та нереалізованим талантом».

Також Поворознюк поділився цікавим інсайдом. Президенту Вересу Надєїну сподобався відбір і тому він би хотів створити ФК Верес-2, який буде виступати у Другій лізі України.

«Іван Надєїн (президент клубу), надихнувшись відбором, думає створити Верес-2 для участі у 2-й лізі.

Відбір обійшовся Вересу у 100 тисяч гривень. Практично вся сума за оренду другого поля та премія працівникам. Половину суми покрив спонсор. Ефект від відбору в рази перекрив витрати», - заявив Поворознюк.

Варто зазначити, що за підсумками «народного відбору» переможцями стали Іван Мруга (вихованець Динамо, грав за київські Арсенал і Локомотив, проходив відбір в угорському Торпо), Владислав Тишинінов (виступав за Тростянець і Яруд) та Павло Березянський (захищав кольори Миколаєва).

Нагадаємо, що Верес провів 15 матчів, набрав 17 очок і посідає десяте місце у турнірній таблиці УПЛ.