«Нехай скаже, чи пропонував він свої послуги росіянам?»: Севідов жорстко відповів топчиновнику УАФ

Переглядів 5584
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
3 голоси
«Нехай скаже, чи пропонував він свої послуги росіянам?»: Севідов жорстко відповів топчиновнику УАФ
Олександр Севідов. Фото: ФК Маріуполь
Колишній тренер львівських Карпат та харківського Металіста Олександр Севідов відреагував на коментар голови Комітету етики та чесної гри УАФ Франческо Баранки стосовно його дискваліфікації.

Голова Комітету етики та чесної гри УАФ Франческо Баранки пригадав справу з відомим українським тренером Олександром Севідовим, якого було довічно відсторонено від футболу за участь в організації договірних матчів у ПФК Суми.

«Повірте, ніколи ніхто, кого дискваліфікували довічно, не лишався на довічній дискваліфікації після CAS. Севідов був неймовірним успіхом. Нереальним успіхом», – сказав Баранка для Тribuna.com.

Севідов відреагував на слова топчиновника УАФ.

«Він там хизується великою перемогою над Севідовим. А він не боїться, що ця велика перемога стане великою ганьбою? Все таємне колись стає явним. Це треш, що вони зробили в Лозанні. І те, що вони зробили проти мене – це лжесвідчення, залякування футболістів, щоб вони дали покази проти мене».

Також Севідов має питання щодо кваліфікації Баранки, якому, за його словами, відмовили у роботі навіть у Російському футбольному союзі.

«Великий борець з договірними матчами! Одне питання виникає: «Чому ти ніде не затребуваний, Франческо?». Ти ж пропонував себе всюди, зокрема у РФС. Нехай скаже, чи пропонував він свої послуги росіянам? І ті його відкинули, і на батьківщині у нього не складається, а тут...», – сказав Севідов на ютуб-каналі «Фінти та підкати».

  • Севідов очолював львівські Карпати (2013-2014), харківський Металіст (2015-2016), ужгородську Говерлу (2011-2013), Маріуполь (2016-2017) та низку інших клубів.
  • Суд у Лозанні у квітні 2023 року залишив без зміни вирок УАФ, згідно з яким Севідова було довічно відсторонено від футболу за участь в організації договірних матчів у ПФК Суми. Там він із 2017 по 2018 рр. виконував роль консультанта.