Оболонь вирвала перемогу над Минаєм у битві аутсайдерів: команда Шарана – остання в УПЛ

Переглядів 531
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
В першому недільному поєдинку дев'ятого туру української Прем'єр-ліги київська Оболонь на виїзді мінімально обіграла закарпатський Минай (1:0).
  • Володимир Шаран провів 260 матч у ролі головного тренера в українській Прем’єр-лізі.
  • Оболонь в УПЛ на виїзді ще жодного разу не зіграла внічию: 2 перемоги, 3 поразки.
  • Безгольова серія Оболоні в УПЛ тривала 445 хвилин.

До очного протистояння в УПЛ Минай та Оболонь підходили в діаметрально протилежному настрої: закарпатці на тижні примудрилися вилетіти з розіграшу Кубка України програвши першоліговій Вікторії (0:1), натомість Оболонь створила головну сенсацію в 1/4 фіналу турніру, вибивши за борт змагань київське Динамо (1:0).

Чи втома після матчів Кубка, чи максимально обережна установка на гру від Володимира Шарана та Валерія Іващенка, але за перші 45-ть хвилин гри, дві команди створили аж один момент – після подачі з кутового небезпечно головою пробивав центбек киян Павло Лук’янчук, але досвідчений Олександр Бандура потягнув.

А в таймі номер два гольовий момент мали вже господарі – на 74-й хвилині гри Тимур Кораблін знайшов передачею Єгора Твердохліба, який пробив вдотик, але виручив «пивоварів» Олександр Рибка.

Все так і йшло до безгольової нічиєї, але... На 78-й хвилині гри простріл-навіс Олександра Османа дуже невдало перервав Бандура – прямо на ногу Ростиславу Таранусі, який таким подарунком скористався сповна.

Зрештою, цей гол так і став єдиним у грі.

▶️ Гол Ростислава Таранухи у ворота Минаю дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга

9-й тур

Минай – Оболонь 0:1

Гол: Тарануха, 78.

• Після перемоги на Закарпатті Оболонь піднялася на десяту сходинку в турнірній таблиці УПЛ. В активі «пивоварів» дев'ять очок. Минай продовжує замикати пелетон – три очки, остання, 16 сходинка.
  • В наступному турі Минай вирушить в гості до Руху. Поєдинок у Львові заплановано на восьме жовтня. Початок гри о 15:00.
  • Оболонь в турі номер десять вдома прийматиме Металіст 1915. Гру у Києві заплановано на восьме жовтня. Початок поєдинку о 13:00.