Оганов у Грузії, але все ще при справі: хто насправді генеральний директор Зорі

Переглядів 168
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
Оганов у Грузії, але все ще при справі: хто насправді генеральний директор Зорі
Станіслав Оганов, фото: ФК Зоря
Незважаючи на те, що Станіслав Оганов ще у жовтні після 20 років у клубі залишив луганську Зорю, посаду генерального директора, як і раніше, закріплена за ним.

Як повідомляє FanDay.net, у тренерському штабі луганської Зорі відбулися зміни. Микита Каменюка та Джаба Ліпартія залишили клуб, написавши заяву про звільнення за сімейними обставинами.

При цьому Станіслав Оганов, який з тих же причин ще у жовтні подав у відставку, досі продовжує вважатися генеральним директором Зорі, хоч інформація про нього і зникла з офіційного сайту клубу. Поки Станіслав Вікторович перебуває у Грузії, його обов'язки виконує начальник команди Ігор Гузь.

Підопічні Патріка ван Леувена вийшли з відпустки 13 січня і поки що тренуються в Києві, проте вже завтра луганчани вилетять на турецькі збори, де 21 січня на них чекає перший контрольний поєдинок (проти болгарського Локомотива з Пловдіва).

На збори в Туреччині вилетіли наступні футболісти:

Воротарі: Дмитро Мацапура, Антон Жилкін, Олександр Сапутін, Владислав Кучерук;

Захисники: Максим Імереков, Богдан Бутко, Олег Данченко, Роман Вантух, Денис Нагнійний, Ігор Снурніцин, Ярослав Кісіль, Ігор Кірюханцев;

Півзахисники: Арсеній Батагов, Максим Сміян, Володимир Бражко, Ілля Гулько, Дмитро Мішнєв, Сергій Булець, Олексій Хахльов, Максим Хлань, В'ячеслав Чурко;

Нападники: Назарій Русін, Денис Антюх.

Євген Шахов приєднається до команди трохи згодом.

Додамо, що весняну частину чемпіонату Зоря, найімовірніше, проведе у Києві. Повернення клубу до Запоріжжя, яке дала притулок «чорно-білим» після вимушеного від'їзду з Луганська, поки що не розглядається з тієї простої причини, що в місті на Дніпрі заборонено проводити матчі УПЛ.