Перша перемога за три місяці: Олександрія перервала шалену безгольову серію, обігравши Верес

Переглядів 548
Матч Олександрія - Верес. Фото: УПЛ
Олександрія здобула важливу для себе вікторію. Підопічні Руслана Ротаня взяли три очки в домашній зустрічі проти рівненського Вереса, завдяки голу бразильця.

11 листопада в рамках 14 туру Прем'єр-ліги України Олександрія зустрічалася з рівненським Вересом.

Перший тайм завершився нульвою нічиєю. У другій половині поєдинку також довго не було зафіксовано взяття воріт. Та на 83 хвилині взяв слово 20-річний бразильський нападник олександрійців Хуан Альвіна Безерра, який відзначився переможним голом у зустрічі.

Олександрія виграла поєдинок із рахунком 1:0.

УПЛ. 14 тур

Олександрія – Верес – 1:0 (0:0)

Гол: Безерра, 83.

• Для Олександрії це перша перемога з 26 вересня, коли команда Ротаня переграла Рух в Кубку України (1:0).
  • В УПЛ це перша перемога олександрійців з п'ятого серпня, коли вони обіграли Металіст 1925 (1:0).
  • Також цікаво, що Олександрія перед цим не забивала у п'яти поєдинках поспіль і ось беззабивну серію було перервано.
  • Олександрія з 13 очками піднялася на 12 місце в турнірній таблиці УПЛ. Верес має вісім балів та посідає 15 позицію.