Почесний президент Ворскли вийшов з-під варти: Жеваго переконав суд Франції відпустити олігарха-втікача

Переглядів 194
Олександр Карпенко
Олександр Карпенко
2 голоси
Почесний президент Ворскли вийшов з-під варти: Жеваго переконав суд Франції відпустити олігарха-втікача
Костянтин Жеваго. Фото: Google
Суд французького міста Шамбері ухвалив рішення звільнити українського бізнесмена та почесного президента Ворскли Костянтина Жеваго з-під екстрадиційного арешту.

Один з найбагатших людей України під час вчорашнього слухання у суді заявив, що проти нього є політичною та звернувся до судді з проханням відпустити його під заставу в один мільйон євро, повідомляє Reuters.

Спочатку суд мав провести слухання щодо екстрадиції в четвер, але адвокати Жеваго та прокурор заявили, що їм потрібно більше часу для підготовки, призначивши нову дату на 19 січня.

48-річному бізнесмену на момент розгляду справи заборонено залишати територію Франції. Жеваго повинен здати два паспорти та з'являтися за викликом у поліцію тричі на тиждень.

Нагадаємо, 28 грудня ДБР повідомило про затримання почесного президента Ворскли французькими правоохоронцями. Після арешту Жеваго вийшов з ради директорів компанії Ferrexpo, яка є спонсором Ворскли та першолігового Гірника-Спорт.

Жеваго інкримінують незаконну розтрату 113 млн доларів банку «Фінанси та кредит» та ухилення від військової служби. За даними журналу Forbes, олігарх-втікач входить до топ-5 найбагатших людей України. Його статки оцінюються в 1,4 мільярда доларів.

Нагадаємо, Ворскла з 18 очками знаходиться на дев'ятому місці у турнірній таблиці УПЛ за підсумками першого кола.