«Полісся – це шанс на рестарт кар’єри»: найкращий легіонер УПЛ оцінив рівень чемпіонату

Переглядів 419
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
0 голосів
«Полісся – це шанс на рестарт кар’єри»: найкращий легіонер УПЛ оцінив рівень чемпіонату
Бені Макуана. Фото: ФК Полісся
Вінгер житомирського Полісся Бені Макуана зізнався, що рішення приїхати в Україну під час війни стало для конголезця доленосним.

Найкращий легіонер УПЛ за версією сайту «Український футбол» дав велике інтерв'ю, в якому підбив підсумки шести місяців перебування в Україні.

«Я, звичайно, чув про напад росії на Україну. Тому, коли клуб виступив з пропозицією, я взяв тривалу паузу, аби для себе все зважити. Вирішальними стали підтримка моєї родини та знайомство з Поліссям. Я поспілкувався з президентом клубу, побачив, яка будується база, які вже створені стадіони і які клуб починає будувати. Це все вражає, підкреслює, який серйозний це проект. У підсумку я прийняв запрошення й до цих пір вважаю це правильним рішенням». 

Бені хотів віддячити Поліссю, яке повірило в нього після травми.

«Я побачив у цьому запрошенні можливість. Я ж після травми  півроку, був без ігрової практики. І Полісся, знаючи це, запевнило, що знає, як розвинути мій потенціал. Моє рішення не було спонтанним, я все обдумав. Багато дізнався про цей клуб, президента, тренера. Я знав, які тут є гравці, чого досягав Калитвинцев – чемпіон Європи на чолі юнацької збірної України та колишній головний тренер вашої національної команди».

Конголезець за півроку в Україні оцінив рівень нашого чемпіонату.

«Для мене Полісся – це шанс на рестарт і моєї власної кар’єри після травми. УПЛ дуже підходить для того, щоб тут заново про себе заявити, адже, на мою думку, чемпіонат України входить у топ-10 в Європі, і я не маю сумнівів, що в найкращі свої роки він цілком міг претендувати на топ-5. Місце поруч із найкращими лігами світу», – розповів Макуана.

Макуана в дебютному сезоні за Полісся провів 19 матчів, забив чотири голи та віддав два асисти.