Полісся здобуло першу перемогу на іспанських зборах: житомиряни обіграли відому команду

Переглядів 13769
Матч Полісся - Мурсія. Фото: Полісся
Житомирське Полісся Юрія Калитвинцева в рамках іспанських зборів зустрілося з іспанською Мурсією та записало до свого активу вікторію з камбеком.

23 січня в рамках тренувальних зборів у Іспанії житомирське Полісся зустрілося з Мурсією. Українська команда здобула вольову перемогу з рахунком 2:1. Голами за Полісся відзначились Богдан Кушніренко та Микита Кравченко.

«Є перша перемога на зборах! Камбек у матчі проти Мурсії», – такими словами привітала фанатів прес-служба житомирського клубу.

Контрольний матч. Іспанія

Мурсія – Полісся – 1:2

Склад на 1 тайм: Бойко, ГНП, Шабанов, Чоботенко, Тейлор, ГНП, Танковський, Макуана, Грицук, Козак, Будківський.

Cклад на 2 тайм: Кудрик, Смоляков, Чечер, Жаржу, Кравченко, Крушинський, Кушніренко, Шастал (Янаков), Мустафаєв, Фортюн (Назаренко), Аріелсон.

• На даний момент Полісся з 32 очками в активі посідає третє місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Друга половина сезону для житомирської команди розпочнеться матчем проти львівського Руха (24.02).