«Потрібно розібратися в собі»: захисник Оболоні відверто відреагував на поразку від Металіста 1925
Металіст 1925 на виїзді здобув вольову перемогу в матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги проти Оболоні (3:1). Захисник киян Олег Ільїн прокоментував переривання сухої серії з 345 хвилин.
«Я думаю, що це заслуга всієї команди. Усі напрацювали на цей гол. Я добре відчуваю Устименка на полі, тому все так і склалося, але без командної роботи цього б не було».
Ільїн також повідомив, що у команди не було особливого налаштування на Металіст 1925:
«Ні, ми готуємося до кожної гри однаково. Розуміли, що в «Металіста» багато кваліфікованих гравців, але, на жаль, сьогодні результат не на нашу користь».
Захисник поділився думками щодо пропущенного на останніх хвилинах вирішального м'яча:
«Потрібно в першу чергу розібратися в собі. Можливо, втратили концентрацію. Треба переглянути моменти, але такі м’ячі пропускати не можна», – передає слова Ільїна пресслужба Оболоні.
- Металіст 1925 із 24 очками в активі піднявся до топ-6 турнірної таблиці Прем'єр-ліги, витіснивши Динамо.
- Оболонь залищилася з 17 балами. «Пивовари» посідають 11-ту сходинку.