Ротань повернувся на переможний шлях: як завершився матч Олександрії і Лівого Берега

Переглядів 80
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Олександрія – Лівий Берег. Фото: ФК Олександрія
Олександрія здобула перемогу над столичним Лівим Берегом у матчі сьомого туру Прем'єр-ліги з рахунком 2:0. Команди відкривали програму чергового ігрового вікенду в елітному дивізіоні.

Олександрія взяла гору над Лівим Берегом у 7-му турі Прем'єр-ліги.

Рахунок був відкритий тільки в другому таймі – господарі вийшли вперед зусиллями Мігеля Кампуша. У середині другої половини гри Артем Шабанов подвоїв перевагу команди Руслана Ротаня.

Відео голів матчу

Наприкінці першого тайму з поля був вилучений гравець Лівого Берега Данило Сухоручко, таким чином, гості закінчували зустріч вдесятьох.

Олександрія перемогла в п'ятому матчі поточного чемпіонату і тимчасово вийшла на перше місце в турнірній таблиці з 16 очками. Київське Динамо має шанси обійти «городян» за підсумками очного матчу з львівським Рухом, який відбудеться 21 вересня.

Чемпіонат України, сьомий тур

Олександрія – Лівий Берег – 2:0 (0:0)

Голи: Кумпуш, 53, Шабанов, 67

• Олександрія на старті сезону перемогла в чотирьох матчах поспіль.
  • Лівий Берег поступився у другому матчі чемпіонату поспіль.
  • Наступний матч УПЛ Олександрія зіграє з Кривбасом 28 вересня, Лівий Берег – з Динамо 29 вересня.