Рух розпочав 2023 рік без перемог: львів'яни провели два спаринги протягом дня

Переглядів 404
ФК Рух. Фото: Рух
28 січня Рух провів перші контрольні поєдинки на навчально-тренувальному зборі у Хорватії. Спаринг-партнерами для львів'ян виступили Колубара та ДАК-04.

Рух у першому спарингу  пропустив гол від сербської команди на останніх хвилинах, допустивши індивідуальну помилку під час виходу в атаку. Поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь Колумбари.

За кілька годин українська команда розписала мирову зі словацьким ДАК-04. У другому спарингу брали участь досвідченіші футболісти основи «жовто-чорних». Боротьба тривала на футбольному полі до останніх хвилин, однак жодній із команд забити гол так і не вдалося. Гра завершилася з рахунком 0:0.

Рух під керівництвом Леоніда Кучука провів 14 матчів, набрав 14 очок і посідає 12 місце в турнірній таблиці УПЛ. Чемпіонат України відновиться в перших числах березня.

Раніше ми повідомляли про повернення в Рух бразильського легіонера, який через війну не встиг дебютувати в УПЛ.