Шаран розкритикував гравців Миная після гри з Оболонню: закарпатці не виграли жодного матчу в сезоні

Переглядів 4939
Володимир Шаран. Фото: Минай
Головний тренер Миная Володимир Шаран підбив підсумки матчу дев'ятого туру УПЛ проти Оболоні (0:0), який відкривав програму матчів неділі.

У неділю, 1 жовтня, Оболонь мінімально здолала Минай завдяки єдиному голу Ростиславу Таранухи по перерві.

Шаран в ефірі «УПЛ ТБ» проаналізував гру аутсайдера УПЛ.

«Дуже важко психологічно, коли команда не виграє у 8 матчах. Видно було, що в першому таймі хлопці нервували. Я був незадоволений їхніми діями. Хоча ми створили декілька нагоди, якщо б реалізували їх, забили б першими.

Перед другим таймом ми поговорили в роздягальні, і побачили Минай, який ми хочемо бачити. Ми не програли боротьбу. Якби ми забили першими, я думаю, що ми б перемогли. Ми вже потім грали в силовий футбол. У нас не було іншого виходу, ми перебудувались на 4-4-2, хотіли відігратись. На жаль, не вдалося, хоч нагоди були чудові», ‒ сказав після матчу Шаран.

8 жовтня Минай у 8 турі УПЛ зіграє проти Руху (15:00).