Шевченко зробив величезну помилку? Севідов зізнався, через яку новину він втратив надію на зміни в УАФ

Переглядів 13406
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
8 голосів
Шевченко зробив величезну помилку? Севідов зізнався, через яку новину він втратив надію на зміни в УАФ
Андрій Шевченко. Фото: УАФ
Колишній головний тренер харківського Металіста Олександр Севідов критично висловився про очікувані зміни в УАФ після обрання нового очільника, яким став Андрій Шевченко.

25 січня 2024 року Андрія Шевченка було обрано новим президентом Української Асоціації футболу.

Вже після кількох місяців правління нового очільника екснаставник харківського Металіста Олександр Севідов зізнався, що не вірить у суттєві зміни в УАФ після того, як організація продовжила контракт з головою Комітету з етики та чесної гри Франческо Баранкою.

«Після того, як перепідписали Баранку, а він з собою ще двох італійців притягнув (мова про Мауро Сфераццу та Еспозіто Фабіо – прим. «УФ»), я не знаю... Я більше не вірю в які-небудь зміни. Говорили про якомога швидший аудит. І де аудит?».

Севідов вважає, що Шевченко може повторити долю й інших керівників, які приходили до влади на гучних гаслах. 

«Ви знаєте, ми з вами живемо у цій країні давно. Всі так починають, кричать: перебудова, інновації. Зараз проведемо аудит, знайдемо куди гроші ділися. Зараз ми для збірної побудуємо усе: вертикалі, горизонталі, перпендикуляри.

А на виході лишається те саме, приходить новий і знову перебудовує».

Водночас Севідов не виключає можливості того, що Шевченко наразі ще не дібрався до проблематики фігури Баранки.

«Можливо, я помиляюсь, і Андрій Миколайович ще не дійшов до цього. Не до всього ж руки доходять», – сказав Севідов на ютуб-каналі «Фінти та підкати».

Нагадаємо, що Севідов та Баранка мають давній конфлікт на тлі довічної дискваліфікації українського тренера.

  • Севідов очолював львівські Карпати (2013-2014), харківський Металіст (2015-2016), ужгородську Говерлу (2011-2013), Маріуполь (2016-2017) та низку інших клубів.
  • Суд у Лозанні у квітні 2023 року залишив без зміни вирок УАФ, згідно з яким Севідова було довічно відсторонено від футболу за участь в організації договірних матчів у ПФК Суми. Там він із 2017 по 2018 рр. виконував роль консультанта.