Шовковський розкритикував одного гравця Динамо після матчу з Шахтарем: він пояснив, чому прибрав його з поля

Переглядів 3298
автор Олександр Калінін Олександр Калінін
Олександр Шовковський, фото: ФК Динамо (Київ)
Головний тренер Динамо Олександр Шовковський відреагував на гру півзахисника Максима Брагару у матчі 11-го туру УПЛ проти донецького Шахтаря (1:1).

Головний тренер Динамо Олександр Шовковський залишився незадоволений виступом вінгера своєї команди Максима Брагару у матчі з Шахтарем (1:1). Він вийшов у старті, але вже після перерви був замінений на Назара Волошина.

«Ми розуміли, що Шахтар буде свіжіший, два додаткових дні – це дуже багато в такій ситуації. Намагалися наситити середню ланку і використовувати швидкість на флангах. В першому таймі на жаль не увійшов у гру Брагару, тому зразу по перерві ми зробили заміну», – сказав Шовковський в ефірі УПЛ ТБ.

• Брагару в нинішньому сезоні провів за киян 15 матчів у всіх турнірах і забив гол.
  • Динамо займає перше місце в турнірній таблиці, маючи 26 очок.
  • Шахтар йде четвертим, в активі «гірників» 20 балів.
  • У наступному матчі УПЛ кияни приймуть Інгулець (третього листопада), а донеччани днем раніше вдома зіграють з Чорноморцем.