В Україні росте «новий Шаблій»: джерело перелічило клуби, біля яких «треться» черговий скандальний агент

Переглядів 532
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
1 голос
В Україні росте «новий Шаблій»: джерело перелічило клуби, біля яких «треться» черговий скандальний агент
Вадим Шаблій. Фото: Instagram
Джерело повідомило про те, що відомий український агент Вадим Шаблій досі має тісні зв'язки з представниками Північного Кавказу та Російської Федерації.

Ведучий ютуб-каналу «Причал», що спеціалізується на новинах Дніпра-1, Олександр Скляр розповів про те, що відомий агент Вадим Шаблій продовжує мати зв'язки з Росією та кавказцями.

«У товариша Шаблія досі тісні зв'язки з Росією. Щобільше, з окремими діячами з Північного Кавказу (ймовірно мова про чеченців – прим. «УФ»), які нам тут в Україні дуже добре відомі. Так ось у цього товариша досі з ними тісні зв'язки».

Скляр розповів, що капітан збірної України Андрій Ярмоленко агітує у своєму оточенні футболістів співпрацювати саме з Шаблієм.

«Патріот Ярмоленко розповідає футболістам про те, як треба підписатися з людиною, якій максимально начхати на Україну. Це ще м'яко сказано. Добре, це твій товариш, твоя особиста справа, але нахр*н підписувати всіх навколо на це чудовисько».

Також ведучий розповів про те, що в Україні зростає «новий Шаблій». 

«У нас в Україні підростає ще один такий товариш. Не називатиму прізвища, але крутиться він навколо Карпат та Полісся. Шкоди від нього поки особливого всеукраїнського масштабу немає, тому ми ще подивимося на його діяльність», – зазначив Скляр.