Вечір Ваната та Буяльського у Львові: Динамо завдало болісної поразки Кривбасу в УПЛ

Переглядів 1483
Динамо. Фото: Оксана Васильєва
Динамо здобуло перемогу над Кривбасом у матчі десятого туру УПЛ, який проходив у Львові. Гра завершилася перемогою біло-синіх з рахунком 3:1.

Динамо після вильоту з єврокубків скинуло з себе логістичний тягар, який має допомогти команді Мірчі Луческу покращити власне становище у чемпіонаті України.

Після матчу з АЕКом у Лізі Європи (3:3) динамівці мали лише одне тренування по поверненні на батьківщину. Кривбас після першої перемоги в сезоні над Інгульцем (2:1) отримав шанс проявити себе на фоні учасника єврокубків.

Динамо протягом екватора першого тайму отримало комфортну перевагу в рахунку завдяки результативним помилкам футболістів Кривбасу. Спочатку обрізка Дмитра Семенова призвела до перехоплення Сергія Сидорчука, який знайшов передачею Владислава Ваната. Форвард Динамо одним рухом переграв Драгана Ловрича та не дав Семенову дістатися до м'яча, зробивши рахунок 1:0.

За кілька хвилин історія повторилася після помилки Микити Татаркова – Буяльський підібрав м'яч, відпасував на Ваната, а нападник повернув м'яч на хавбека, який подвоїв перевагу команди Луческу. Перед самим свистком на перерву Кривбас встиг скоротити відставання в рахунку завдяки голу Романа Дебелка.

По перерві Роман мав реальну нагоду вирівняти становище, але рахунок залишився незмінним. На 58-й хвилині Дібанго ззаду зачепив Циганкова, який після контакту із захисником суперника впав у штрафному суперника. Арбітр призначив пенальті, який взявся виконувати постраждалий, але Сарнавський парирував удар лідера Динамо та вдало зіграв на добиванні.

Подвиг Сарнавського лише відтягнув у часі третій пропущений гол від Динамо – Караваєв знайшов пасом в штрафний майданчик ніким неприкритого Буяльського, який оформив дубль у ворота новачка УПЛ.

Повернувши перевагу в рахунку у два м'ячі Динамо змогло довести гру до четвертої перемоги в УПЛ. Фінальний свисток зафіксував підсумковий рахунок зустрічі – 3:1.

В наступному турі Динамо зустрінеться з Чорноморцем, а Кривбас протистоятиме ФК Рух. Обидва матчі відбудуться 6 листопада.