Ворскла хоче повернути двох легіонерів: джерело розповіло подробиці

Переглядів 345
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Ворскла хоче повернути двох легіонерів: джерело розповіло подробиці
Ібрахім Кане. Фото: Google
Малійський дефендер Ібрахім Кане та хорватський півзахисник Давид Пуцлин можуть знову грати за полтавську Ворсклу. Сторони близькі до домовленості.

Полтавська Ворскла хоче повернути до своїх лав 22-річного малійського захисника Ібрахіма Кане та 30-річного хорватського півзахисника Давида Пуцлина. Про це повідомив журналіст Михайло Співаковський в ефірі передачі «ТаТоТаке».

За інформацією журналіста, керівництво полтавського клубу робить все, щоб повернути до команди цих футболістів. Відомо, що сторони близькі до домовленості.

Кане зараз грає за китайський Ціндао Чжуннен. Цього року за китайську команду Ібрахім зіграв 23 матчі, в яких він відзначився п’ятьма голами та вісьмома результативними передачами. Контракт Кане з 2018 року належить Ворсклі. За китайську команду він грає на правах оренди.

Пуцлин у вересні перейшов до хорватського Вараждина. У цьому сезоні Давид за команду з Балкан зіграв десять матчів, у яких він не відзначався результативними діями. Пуцлин виступав за Ворсклу з 2020 до 2022 року.

Ворскла після першої частини сезону з 18 очками в активі знаходиться на дев’ятому місці в чемпіонаті України.