«Вперше у цьому сезоні маємо три поспіль перемоги»: Скрипник задоволений перемогою над Металістом

Переглядів 561
ВІктор Скрипник. Фото: ФК Ворскла
Полтавська Ворскла Віктора Скрипника в останньому турі Української прем'єр-ліги обіграла харківський Металіст (3:2). Наставник полтавців оцінив перфоманс своїх підопічних.

Головний тренер Ворскли Віктор Скрипник прокоментував перемогу 3:2 над Металістом у 22-му турі УПЛ.

«Задоволені, як зіграли перший тайм. Ми пам'ятали, що ця команда ніколи не здається. Що й показав другий тайм. Якби ми забили четвертий гол, - у нас для цього були можливості, – було б ще краще. Було б спокійніше. Але це футбол, ніхто не хоче здаватися. Металіст це і показав. Ті хвилини, які залишалися до фінального свистка, були нервовими для нас.

Ці три очки – бальзам на душу нам. За ту роботу, яку хлопці роблять на тренуваннях. Вперше у цьому сезоні маємо три поспіль перемоги. Ми задоволені, дивимося вперед», — заявив Скрипник прес-службі Ворскли.

Ворскла зіграла 22 поєдинки, набрала 29 очок і посідає сьоме місце в українській Прем'єр-лізі. Металіст провів стільки ж матчів, має 19 залікових пунктів і розташовується на передостанній, 15-й сходинці в турнірній таблиці.