Вражаючий камбек: Зоря обіграла болгарський Септемврі у другому спарингу за день

Переглядів 734
Футболісти Зорі. Фото: УПЛ
Луганська Зоря продовжує свою підготовку до другого кола УПЛ. Сьогодні луганці провели свій другий товариський матч за день, у якому перемогли болгарський Септемврі із Софії з рахунком 3:2.

Луганська Зоря сьогодні встигла зіграти зі словенським Копером. Підопічні ван Леувена обіграли європейський клуб із рахунком 1:0.

Але на луганців очікував ще один спаринг, суперником була Септемврі Софія з Болгарії.

Перший тайм видався невдалим для української команди, адже Зоря за перші 25 хвилин пропустила двічі від болгарських опонентів.

Проте на 38-й хвилині Кирюханцев зміг зменшити перевагу європейської команди. На перерву команди пішли за мінімальною переваги Септемврі.

Другий тайм розпочався вдало для підопічних ван Леувена. Адже на старті другої половини Нагнойний зумів забити другий м'яч Зорі. Таким чином рахунок став рівним.

Вивів українську команду вперед Булеца. Після дальнього удару півзахисника голкіпер помилився та впустив м'яч у свої ворота.

Гра закінчилася перемогою Зорі із рахунком 3:2.

Нагадаємо, що Зоря провела 15 поєдинків, набрала 28 очок і посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ.