«Вже не Будинок футболу, а Пентагон»: Леоненко розніс УАФ, Шевченка і Реброва за скандал з легендою Динамо

Переглядів 5607
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
3 голоси
«Вже не Будинок футболу, а Пентагон»: Леоненко розніс УАФ, Шевченка і Реброва за скандал з легендою Динамо
Андрій Шевченко. Фото: Facebook
Ексфорвард київського Динамо Віктор Леоненко прокоментував свіжий скандал за участі легенди біло-синіх Анатолія Дем'яненка, який раніше обіймав посаду першого віцепрезидента УАФ.

29 квітня журналіст Ігор Циганик повідомив, що легенду київського Динамо Анатолія Дем'яненка, який працював в УАФ за часів Андрія Павелка, не впустили в Будинок футболу.

Пізніше Дем'яненко розповів, що мав розмову з президентом УАФ та владнав це непорозуміння. З приводу скандальної історії в інтерв'ю FanDay.net висловився ексфорвард Динамо (1992-1998) Віктор Леоненко.

«Я дзвонив Анатолію, питав, чи не бомбу він ніс. Він відповів, що ні. Але, може, і збрехав, раз його не пропустили в Будинок футболу. Зараз уже не Будинок футболу треба називати, а Пентагон. Щоб туди пройти, потрібні магнітні карти і заяву писати за півроку».

Леоненко спробував пояснити, чому все-таки Дем'яненка спершу не пустили до Будинку футболу.

«Дурниць у нас вистачає! Мабуть, людина нічого не зробила для нашого футболу. Шева, напевно, забув, що Дем'яненко ще до нього прославляв київське Динамо.

Це СКАНДАЛИЩЕ! Що може Дем'яненко зробити в Пентагоні, щоб його не пускати?! М'ячі та кубки поцупити кришталеві на першому поверсі? Так у нього своїх більше, ніж у Будинку футболу. Тому ця ситуація виглядає дуже нерозумно».

Також Леоненко пройшовся і по своїм експартнерам з київського Динамо – Андрію Шевченку та Сергію Реброву, які обіймають посади президента та віцепрезидента УАФ відповідно.

«Я завжди буду підтримувати Шевченка і Реброва, але коли відбувається така ганьба, то.... Серьозі Реброву, напевно, замало звання головного тренера збірної й треба, щоб він був ще віцепрезидентом УАФ. Ну гаразд. Я зараз Реброва називатиму віцепрезидентом, а не головним тренером».

  • Леоненко разом з Дем'яненком провів 20 матчів за київське Динамо у сезоні 1992/93, оформивши два голи.
  • Усього ж Дем'яненко за часи виступів у столичному гранді (1979-1989, 1992-1993) провів 441 поєдинок – це четвертий показник в історії клубу.
  • З 2005 по 2007 рр. Дем'яненко був головним тренером киян, з яким двічі вигравав Кубок та Суперкубок країни, а також ставав чемпіоном у сезоні 2006/07.