«Я ще такого не бачив»: журналіст в подробицях розповів про шахрайство Полісся з новою емблемою

Переглядів 6364
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
4 голоси
«Я ще такого не бачив»: журналіст в подробицях розповів про шахрайство Полісся з новою емблемою
Емблема Полісся. Фото: ФК Полісся
Полісся нещодавно провело голосування щодо нової клубної емблеми. Відомий журналіст Сергій Болотніков розповів, що не так було з цією процедурою.

Житомирське Полісся прийняло рішення оновити емблему та для цього відкрило конкурс, з якого обрало вісім варіантів для фінального голосування.

Скріншот: YouTube

Спортивний журналіст Сергій Болотніков висловився стосовно цієї ситуації та розповів про «не чисту» сторону даного конкурсу.

«На мою думку, усі вісім варіантів невдалі, краще б вже було залишити стару емблему. Але найцікавіше почалося після того, як стартувало голосування. Стали відбуватися дуже дивні речі. По-перше, емблема №2 раптом стала не чорно-білою, а кольоровою. Це дуже дивно.

По-друге, під кінець цей варіант почав стрімко набирати голоси, теж дуже підозріло. По-третє, голосування продовжили до 17 січня замість 15-го. І як раз 17-го другий варіант набрав необхідну кількість голосів для перемоги».

Окрім цього, експерт оцінив переможний варіант емблеми, про який досі не було оголошено офіційно.

«Мені вона не подобається, там цей вовк таке враження, що «кліпартівський», взагалі там не в'яжеться з цією емблемою, з далека виглядає як каша. Але найголовніший висновок цієї історії, що конкурсі ці відкриті мають піти вже в минуле.

Тому що емблема це дуже важлива штука, і якщо ви хочете хорошу емблему, то треба йти до професіоналів, крутих дизайнерів, які з головою до цього підійдуть, з ідеєю і зроблять це красиво», – сказав Болотніков в ефірі ютуб-каналу «КДК».

Скріншот: YouTube

  • Після першої частини сезону Полісся посідає третє місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 32 бали за 17 турів.
  • В наступному матчі в кінці лютого житомиряни на виїзді зустрінуться з Рухом.