«Яскравих моментів у Шахтаря не було»: тренер Інгульця назвав переломний момент матчу на «Арені Львів»

Переглядів 1051
Сергій Лавриненко. Фото: Інгулець
Головний тренер Інгульця Сергій Лавриненко підбив підсумки матчу 11-го туру УПЛ проти донецького Шахтаря (0:3), який сьогодні відбувся у Львові.

Лавриненко оцінив гру своєї команди, яка намагалася чинити спротив Шахтарю впродовж 90 хвилин, проте це не вберегло Інгулець від трьох пропущених голів.

«Ми хотіли створити Шахтарю більше проблем в ігровому плані, але сталося так, як сталося. У нас не все вийшло, в першому таймі хотіли грати на контратаках, однак не зуміли правильно розпорядитися м’ячем. Шахтар мав велику територіальну перевагу, проте яскравих моментів у них не було, крім гольового удару, який нас надламав.

У другому таймі за грою, може, ми виглядали краще, але суперник реалізував свої моменти: пенальті, а гол у компенсований час став крапкою. Ми розуміли, що виконуємо різні завдання: Шахтар завжди змагається за золоті медалі, ми ж вирішуємо завдання залишитися в УПЛ. В нас різний рівень футболістів, команд і всього», – наводить слова Лавриненка прес-служба Шахтаря.

Інгулець після гри з Шахтарем посідає передостанню сходинку в таблиці чемпіонату України. 8 листопада підопічні Лавриненка зіграють наступний матч проти Зорі.