«З'явився більш вигідний у фінансовому плані варіант»: Вірт розповів, чому основний футболіст Вересу переходить в іншу команду

Переглядів 347
Дмитро Котков
Дмитро Котков
2 голоси
«З'явився більш вигідний у фінансовому плані варіант»: Вірт розповів, чому основний футболіст Вересу переходить в іншу команду
Роман Мірошник. Фото: Google
Захисник Роман Мірошник змінить клубну прописку. Головний тренер рівненського Вересу Юрій Вірт висловився з приводу переходу основного футболіста в іншу команду.

Головний тренер рівненського Вересу Юрій Вірт прокоментував той факт, що захисник Роман Мірошник змінить команду.

«Щодо Мірошника, то в нього з'явився більш вигідний у фінансовому плані варіант, ми ж такі умови не можемо йому запропонувати. Прикро, звісно, що нас залишає один з ключових виконавців, проте нічого не вдієш - таке життя», – сказав Юрій Вірт в інтерв’ю FootBoom

Також головний тренер команди з Рівного висловився стосовно того, як Верес намагатиметься утримати ключових футболістів.

«Ще кілька гравців, користуючись умовами контрактів, що були підписані влітку, також можуть піти. Проте ми налаштовані їх зберегти. Будемо домовлятися. Сподіваюсь, упродовж тижня закриємо всі проблемі питання», – додав наставник Вересу.

Верес після серії з чотирьох поразок з 17 очками в активі опинився на десятому місці в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України. 

Юрій Вірт очолює рівненську команду з 2019 року. Роман Мірошник, який раніше був гравцем алчевської Сталі, донецького Металурга та краматорського Авангарду, захищав кольори Вересу з 2020 року.