За прикладом Вернидуба: Богданов допоможе Колосу в найближчих матчах УПЛ

Переглядів 660
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
За прикладом Вернидуба: Богданов допоможе Колосу в найближчих матчах УПЛ
Андрій Богданов. Фото: ФК Колос
Новачок Колоса Сергій Чоботенко анонсував повернення у великий футбол півзахисника Андрія Богданова. Футболіст після 24-го лютого проходив службу у лавах ТрО.

Центрбек в інтерв'ю FanDay розповів про долю ще одного гравця Колоса Владислава Велетня, який наразі проходить службу в ЗСУ.

«Богданов повернувся до Колоса, зараз він займається індивідуально. Він був відсутній на зборах, і йому потрібно набрати форму. Велетня у команді немає. Знаю, що він десь боронить нашу батьківщину», – розповів Чоботенко.

Богданов наслідував приклад головного тренера Кривбасу Юрія Вернидуба, який повернувся у великий футбол, залишаючись чинним військовослужбовцем. В травні Андрій скептично висловлювався на рахунок проведення чемпіонату України в умовах воєнного стану.

«Особисто моя думка: це недоцільно – грати у футбол під час воєнного стану десь на заході України. Давайте спочатку звільнимо країну від орків, а потім думатимемо про футбол. Тому що мирні люди гинуть, міста руйнуються. Як ми гратимемо у футбол, а людям морально триматися і берегти себе», – сказав Богданов в одному з інтерв'ю.

Богданов виступає за Колос з 2020 року. На його рахунку 54 поєдинки та сім результативних передач. 

Його контракт з ковалівцями добігає завершення 30 червня 2023 року. Transfermarkt оцінює вартість Богданова у 400 тисяч євро.