«Забирав мене з аеропорту щоразу»: Шевченко розкрив деталі бесід із Лобановським після прильотів із Мілану

Переглядів 32
Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
1 голос
«Забирав мене з аеропорту щоразу»: Шевченко розкрив деталі бесід із Лобановським після прильотів із Мілану
Валерій Лобановський. Фото: ФК Динамо
Керівник Української асоціації футболу Андрій Шевченко поділився спогадами про приїзд із Мілана до Києва та зустріч із легендарним Валерієм Лобановським.

Колишній тренер Динамо Валерій Лобановський у свій час зустрічав Андрія Шевченка в аеропорту, коли футболіст виступав за Мілан. Про це згадав сам ексгравець киян.

За словами Шевченка, після приїзду він мав дві-три години спілкування з легендарним фахівцем.

«Лобановський кожен раз забирав мене з аеропорту, як я приїжджав з Мілану. Я одразу їхав на базу, де розмовляв з ним по дві-три години. Його цікавила організація в Мілані. Як все організовано: фізична, тактична підготовка. Було цікаво, як живе Італія футболом, який тиск у країні на гравців», – заявив Шевченко в інтерв'ю Бомбардиру.

  • Шевченко виступав за Динамо (1994-1999, 2009-2012), Мілан (1999-2006, 2008-2009) та Челсі (2006-2008).
  • Найуспішніші роки він провів у складі Мілана, де забив 175 голів у 322 матчах і виграв Лігу чемпіонів, Суперкубок УЄФА, чемпіонат Італії та Кубок країни.
  • Після завершення кар'єри тренував збірну України та італійську Дженоа. З 2024 року є президентом УАФ.
Реклама
150000 грн за депозит
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри