«Зіткнувся із багатьма неприємними речами»: новачок Вереса пояснив, чому покинув Інгулець

Переглядів 246
Артем Жилінський
Артем Жилінський
1 голос
«Зіткнувся із багатьма неприємними речами»: новачок Вереса пояснив, чому покинув Інгулець
Андрій Блізніченко. Фото: Верес
Ще один зимовий новачок Вереса Андрій Блізніченко дав інтерв’ю клубній прес-службі, у якому розповів, чому обрав Верес та які причини були, щоб покинути Інгулець.

Блізніченко пояснив, як з’явився варіант із Вересом та хто вплинув на вибір гравця найбільше.

«Верес виявив найбільшу зацікавленість - тому я тут. Було ще декілька пропозицій, але ми з моїм агентом вирішили, що Верес наразі оптимальний варіант для продовження кар‘єри. Також, важливу роль зіграла особиста розмова з головним тренером Юрієм Миколайовичем Віртом».

Також Блізніченко згадав свій період виступів в Інгульці. Півзахисник назвав головні причини, які змусили його покинути петровський клуб. 

«Чесно кажучи, мені б не хотілося повертатися до теми Інгульця. Зіткнувся там із багатьма неприємними речами по відношенню до себе. Вирішив, що для себе я цю сторінку вже перегорнув і наразі повністю сконцентрований на своєму майбутньому у новому клубі», — заявив Блізніченко прес-службі Вереса.

Цього сезону Блізніченко зіграв чотири матчі за Інгулець, але не встиг відзначитися гольовими діями. Варто зазначити, що футболіст відіграв лише 52 хвилини в першій частині УПЛ.