Зоря готується до другої частини сезону: відомі наступні суперники луганчан у Туреччині

Переглядів 282
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Зоря готується до другої частини сезону: відомі наступні суперники луганчан у Туреччині
Зоря на зборах у Туреччині. Фото: Зоря
Луганська Зоря продовжує підготовку до другої частини сезону УПЛ, де на даний момент команда Патріка ван Леувена з 28 очками в активі іде четвертою.

Луганська Зоря продовжує працювати на учбово-тренувальних зборах у Туреччині.

Слідом за зустріччю проти Локомотива на луганчан будуть чекати ще два суперники. Вже 25 січня «чорно-білі» проведуть одразу два спільні тренування. 

Суперниками Зорі будуть ФК Копер із Словенії та болгарський клуб Септемврі. Про це повідомляє офіційний сайт луганського клубу.

Що стосується Септемврі, то це команда елітного дивізіону Болгарії з Софії. Після зіграних 18 турів, вони посідають 12 місце в таблиці, набравши 15 пунктів. До речі, в попередніх п’яти поєдинках першості вони зазнали тільки однієї поразки, програвши Лудогорцю. Головним тренером команди є болгарський спеціаліст Свєтослав Петров. 

Футбольний клуб Копер - більш відома команда. Наразі вони займають друге місце серед клубів вищої ліги Словенії набравши 35 пунктів, щоправда поступаючись лідеру Олімпії 13 очок. Не програють в п’яти попередніх іграх чемпіонату. Керманич команди – 42-річний Зоран Зельйкович, який очолив Копер у 2021 році.