Зоря та Колос зіграли у гольову нічию: матч переривали через повітряну тривогу та вимкнення освітлення

Переглядів 811
Колос святкує гол. Фото: Google
Луганчани та ковалівці розписали мирову у перенесеному поєдинку сьомого туру УПЛ. Гольовий матч у Києві завершився в результативну нічию 2:2.

Першого грудня у перший день зими у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського в рамках перенесеного матчу сьомого туру УПЛ зустрілися луганська Зоря та ковалівський Колос.

Перший тайм завершився внічию 1:1. На гол Сергія Болбата луганчани відповіли точним ударом з пенальті у виконанні Сергія Булеци. На початку другої половини зустрічі Чоботенко знову вивів ковалівців уперед і став третім Сергієм, який відзначився голом у цьому поєдинку. Але Зоря знову відігралася. На цей раз Ігор Кірюханцев точно пробив по воротах Колосу. Більше команди м’ячів не забивали. Зазначимо, що у другому таймі матч було перервано через повітряну тривогу. Також на 83 хвилині на стадіоні вимкнули світло і матч знову було призупинено. Але потім освітлення повернули і команди дограли поєдинок.

У підсумку в цьому матчі було зафіксовано нічию 2:2.

Прем’єр-ліга України. Перенесений матч сьомого туру

Зоря Луганськ – Колос Ковалівка – 2:2 (1:1)

Голи: Булеца, 19 (з пенальті), Кірюханцев, 63 – Болбат, 10, Чоботенко, 52.

Після цієї зустрічі Зоря з 28 очками в активі іде четвертою в турнірній таблиці УПЛ. Колос з 20 балами в активі розташувався на шостій позиції в чемпіонаті України.