Воротар Кременя пройшов поліграф після звинувачень у «зливі» матчу з Металістом: джерело розкрило результат

Переглядів 2951
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
5 голосів
Воротар Кременя пройшов поліграф після звинувачень у «зливі» матчу з Металістом: джерело розкрило результат
Арсеній Коркодим. Фото: ФК Кремінь
Журналіст Володимир Звєров повідомив результати перевірки поліграфом представників кременчуцького Кременя щодо можливого «злиття» матчу з харківським Металістом.

26 квітня голова Комітету з етики та чесної гри УАФ Андрій Давиденко заявив про початок перевірки за фактом можливого впливу на результат поєдинку шостого туру групи вибування Першої ліги Металіст-Кремінь (2:1).

Підозри викликала доволі дивна гра воротаря кременчуцького клубу Арсенія Коркодима. Сам голкіпер в інтерв'ю «УФ» визнав свої помилки та заявив, що готовий пройти поліграф, аби довести свою правоту.

Журналіст Володимир Звєров повідомив результати перевірки Коркодима на детекторі брехні. Також перед поліграфом відповідали головний тренер Кременя Ігор Климовський та директор клубу Андрій Філь, який в інтерв'ю «УФ» висловлювався щодо скандального матчу.

«Поліграф показав, що воротар та всі особи, яких перевіряли, не є винними. Згідно з результатами перевірки вони говорили правду.

Коркодим, аби не було ніяких домислів, висловив бажання ще раз пройти детектор брехні ще й в УАФ. І вже, наскільки я розумію, він поговорив попередньо з УАФ», – розповів Звєров у програмі ютуб-каналу «ПРОФУТБОЛ Digital».

  • Коркодим цього сезону провів шість матчів: шість пропущених голів та три матчі «на нуль».
  • Кремінь у групі на вибування Першої ліги займає 10 сходинку, маючи лише 17 залікових пунктів. 
  • Металіст посідає четверте місце у тій самій групі, набравши за 24 гри 25 очок.