Скандал в аматорському футболі: не відбувся матч на Сумщині, відомі наслідки

Переглядів 326
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Скандал в аматорському футболі: не відбувся матч на Сумщині, відомі наслідки
Фото: ФК Титан
Контрольна-дисциплінарна комісія Асоціації аматорського футболу України ухвалила своє рішення щодо матчу дев’ятого туру, який мав відбутися в Охтирці між місцевим Нафтовиком та Титаном з Одеси, однак гості відмовилися їхати на гру.

Матч дев’ятого туру чемпіонату України у Групі 2 серед аматорських команд, запланований між командами Нафтовик (Охтирка) та Титан (Одеса), неодноразово переносився з різних причин.

Спочатку перенесення гри відбулося на прохання Титану та за згоди Нафтовика, хоча ААФУ була проти такого рішення. Причиною стали російські атаки на Одещину, які завдали шкоди спонсорам клубу. Пізніше Титан запросив зміну місця проведення матчу через напружену обстановку в Сумській області через агресію рф, проте не досяг згоди суперника.

Незважаючи на дозвіл і готовність Нафтовика до проведення гри в Охтирці, Титан відмовився від участі менш ніж за дві доби до початку гри, побоюючись обстрілів та повітряних тривог. 

Таке рішення позбавляє можливості проведення матчу, а відповідальність за ухвалене рішення лежить на клубах, які взяли участь у змаганнях, усвідомлюючи всі ризики, пов'язані з воєнним станом у країні.

Тому Контрольно-дисциплінарна комісія ААФУ вирішила:

  1. Зарахувати команді Титан (Одеса) технічну поразку з рахунком 0:3.
  2. Зарахувати команді Нафтовик (Охтирка) технічну перемогу з рахунком 3:0.
  3. Застосувати до Титану дисциплінарні санкції у вигляді обов’язкового грошового внеску у розмірі 5000 грн.
  4. Зобов’язати Титан перерахувати вищевказаний обов’язковий грошовий внесок на розрахунковий рахунок ААФУ у терміни до 12.04.2024 р.
  5. Застосувати до Титану дисциплінарні санкції у вигляді позбавлення клубу права реєструвати будь-яких нових футболістів до сплати вищевказаного обов’язкового грошового внеску.
  6. Попередити Титан, що у випадку повторного невиїзду на гру чемпіонату України, КДК ААФУ може розглянути питання про виключення команди з числа учасників чемпіонату України.
X