Ліга чемпіонів: результати матчів дня – команда ексзірки Шахтаря сенсаційно обіграла МЮ, топкамбек у Німеччині

Переглядів 1940
Софьян Амрабат та Тете. Фото: Getty Images
У вівторок, 3 жовтня, пройшли чергові матчі першого ігрового дня другого туру Ліги чемпіонів. Низка команд провела свої поєдинки у найпрестижнішому єврокубковому турнірі.

У вівторок, 3 жовтня, пройшли матчі другого ігрового дня першого туру Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2023/2024. «Український футбол» знайомить вас з усіма результатами ігрового дня.

Група А

Копенгаген – Баварія – 1:2 (0:0)

Перший тайм протистояння між Копенгагеном та Баварії пройшов без забитих голів. У таймі другому сталася неочікувана подія: Копенгаген вийшов вперед завдяки голу Лукаса Лерагера. Проте радість господарів тривала недовго, адже вже за 11 хвилин Джамал Мусіала зрівняв рахунок у грі.

А вже наприкінці гри вивів мюнхенців уперед 18-річний нападник Матіс Тель, який переграв Каміля Грабару.

Голи: Лерагер, 56 – Мусіала, 67, Тель 83.

Манчестер Юнайтед – Галатасарай – 2:3 (1:1)

Манчестер Юнайтед та Галатасарай влаштували справжню перестрілку на «Олд Траффорд». На дубль Расмуса Хойлунда у складі турецької команди відповів Вілфрід Заха та Керем Актюркоглу.

На 77-й хвилині матчу Галатасарай вперше в поєдинку міг вийти вперед, адже після фолу Каземіро в штрафному майданчику головний арбітр гри вказав на 11-метрову позначку. До виконання пенальті підійшов Мауро Ікарді, який поцілив мимо воріт.

Проте Галатасарай все ж зумів вийти вперед, забивши вже з гри: реабілітувався сам Ікарді.

Таким чином команда ексзірки донецького Шахтаря Тете зуміла створити справжню сенсацію, здобувши виїзну перемогу над командою Еріка тен Хага.

Голи:  Хойлунд, 17, 67 – Заха, 23, Актюркоглу, 71, Ікарді, 81.

Вилучення: Каземіро, 77 (друга жовта).

Нереалізований пенальті: Ікарді, 78 (мимо воріт).

Група B

Ланс – Арсенал – 2:1 (1:1)

Докладніше з цим матчем можна ознайомитися за посиланням.

Голи: Томассон, 25, Вахі, 69 – Жезус, 17.

ПСВ – Севілья – 2:2 (0:0)

У першому таймі іспанська Севілья та нідерландський ПСВ голів не забивали. Вже на 68-й хвилині гостів уперед вивів точний удар Неманьї Гуделя.

Наприкінці матчу ПСВ зрівняв рахунок завдяки голу Люка де Йонга з пенальті, проте за хвилину Юссеф Ен Несірі знову вивів іспанців вперед.

На 90+6 хвилині захисник нідерландців Джордан Тезе відзначився у воротах Ер'яна Нюлана та здобув нічийний результат для ПСВ.

Голи: де Йонг, 86 (пенальті), Тезе, 90+6  – Гудель, 68, Ен Несірі, 87.

Група C

Наполі – Реал Мадрид – 2:3 (1:2)

Голи: Естігор, 19, Зелінський, 54 (пенальті) – Вінісіус, 27 Беллінгем, 34, Мерет, 78 (автогол).

Уніон Берлін – Брага – 2:3 (2:1)

Здавалося, що в Уніона Берліна все під контролем, адже німецька команда вела в рахунку, маючи перевагу у два голи завдяки дублю Шералдо Бекера. Проте виявилось, що у Браги на цей матч були інші плани. Ще в першому таймі відставання скоротив Сіку Ніакате, а на 51-й хвилині рахунок зрівняв Брума.

Все йшло до вольової нічиєї, але на 90+4 хвилині 35-річний Кастро своїм голом приніс перемогу португальській команді.

Голи: Бекер, 30, 37 – Ніакате, 41, Брума 51, Кастро 90+4.

Група D

Зальцбург – Реал Сосьєдад – 0:2 (0:2)

Реал Сосьєдад без особливих проблем здолав на виїзді Зальцбург. Команда, що представляє Іспанію, оформила фінальний результат вже у першому таймі в перші пів години гри: забили Мікель Оярсабаль та Браїс Мендес.

Голи: Оярсабаль, 7, Мендес, 27.

Інтер – Бенфіка – 1:0 (0:0)

Голи: Тюрам, 62

• Єдиний український клуб, що представляє Україну в цьому турнірі – донецький Шахтар зіграє матч другого туру проти Антверпена у середу, 4 жовтня.
  • Поєдинок між донеччанами та бельгійцями відбудеться о 19:45 за київським часом.