«Він провів видатну гру»: реакція Анчелотті на феєрію Луніна у матчі Ліги чемпіонів Лейпциг – Реал

Переглядів 542
Карло Анчелотті та Андрій Лунін. Фото: Getty Images
Реал мінімально обіграв Лейпциг у матчі Ліги чемпіонів. Головний тренер команди Карло Анчелотті висловив свій захват від виступу Андрія Луніна.

У вівторок, 13 лютого, мадридський Реал в гостях здобув перемогу над Лейпцигом із рахунком 1:0 у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Український голкіпер Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, зробивши дев’ять сейвів.

Відео порятунків Луніна та переможного голу дивіться в нашому телеграм-каналі

Головний тренер Реалу Карло Анчелотті поділився думками стосовно цього перформансу українця.

«У них були моменти, але Лунін провів прекрасну гру. Найкращу за весь час, що я його знаю? Думаю, що так. Він воротар, який не мав жодної хвилини, і він прогресує. Гра додає йому впевненості.

Це воротар, який добре попрацював. Він дуже мотивований, впевнений у собі, гра дає йому цю впевненість. Він провів видатну гру. Він дуже добре попрацював», – приводить слова Анчелотті видання AS.

• Лунін в цьому сезоні зіграв вже 17 матчів в усіх турнірах: 13 пропущених м'ячів та вісім поєдинків «на нуль».
  • Контракт українця з мадридським клубом розрахований до 30 червня 2025 року.
  • Другий поєдинок між Реалом і Лейпцигом відбудеться на «Сантьяго Бернабеу» шостого березня.
  • У Ла Лізі мадридці йдуть першими, маючи 61 бал за 24 тури, а вже 18 лютого вони в гостях зустрінуться з Райо Вальєкано.